W tym dziale możecie znaleźć wszelkiego rodzaju narzędzia szamańskie, oraz akcesoria potrzebne do przechowywania tych przedmiotów. Znajdują sie tutaj również różnego rodzaju rękodzieła do upiekszenia Waszych siedzib, a także amulety i biżuteria.

AKCESORIA RÓŻNE | BIŻUTERIA I TALIZMANY

przedmiot
nazwa modelu i galeria
opis

Elfi nóż myśliwski

NOWY!!!

Odpuszczana stal szybkotnąca tnie zarówno drewno jak i metal. Wiśniowa rękojeść została inkrustowana miedzią. Wzór na ostrzu jest wytrawiony. Myślę że elfy czegos takiego by sie nie powstydziły.

Mówiący Patyk

Indiański "Talking stick" to narzedzie do owocnych rozmów. Wykonany został z rzeźbionego dębu przyozdobionego porożem jelonka zrzuconym jesienią. W głowicy znajduje się polerowany przez wodę czerwony granit. Pióro Sowy uszatej niechaj da bystrość umysłu temu kto trzyma patyk.

Wahlarz do okadzania

Z darów natury stworzony , do okadzania służy - przedmiotw , osób - lecz nie tylko . Gdy zaszeleszczą pióra jego żywioł powietrza wesprze Ciebie i Twoje działania . Rękojeść brzozowa awenturynem , obsydianem śnieżnym i kwarcem różowym wysadzana , piór kuropatwa użyczyła .

Rytualny nóż

Rytualny nóż , zwany też Athame - dębowa rękojeść i ostrze stalowe są niezniszczalne, specjalny szlif pozwala ciąc drewno i pomidora z tą samą precyzją, wytrawione na ostrzu znaki mówia zaś o jego głębszej funkcji - odcinania z intencją tego , co niepotrzebne . Niezbędne wyposażenie każego maga lub szamana .

Elfia różdżka

Olszynowa różdżka inkrustowana kryształek górskim i otoczona zwierzęcym futerkiem . Pomaga w czynnościach magicznych m.in. wskazać i nadać kierunek , wyznaczyć krąg . Opisana trzema runami oraz specjalnym znakami nadającymi pewnośc i siłę w działaniu . Kamień dobieramy do przyszłęgo właściciela , bowiem każdemu inny przypisany .

Leszczynowy stary futhark

W magicznym, przepuszczającym energię mieszku mieszka stary futhark (24 runy) wypalany na drewnianych talarkach, zabezpieczonych woskiem ; możemy go wykorzystać do wszystkiego - od tajemnego alfabetu, którym możesz napisac zaklęcie, podpisać się oraz napisać list miłosny, do wróżenia, odpowiadania na pytania za pomocą run, po wybranie odpowiedniej dla siebie drogi.

 

Biżuteria, talizmany i amulety

Kolczyki "Wiosenny Świt"

NOWY!!!

Wymiary: 4,5 cm z zawieszką, 3 cm bez zawieszki

Na srebrnej zawieszce połączone kryształy kwarcu różowego oraz jadeit, od góry przewiązane srebrną nitką. Przypominają różowe niebo świcie nad wiosenną zieloną łąką. Przynoszą harmonię i świeżość.

Gwiazda Wieczorna

Światło tej gwiazdy ma rozjaśniać mroki, zarówno te zewnętrzne jak i wewnętrzne i sprowadzać myśli właściciela na drogę poznania, a także ochraniać przed negatywnymi energiami na ścieżce prowadzącej w nieznane. Wisior wykonany jest z czarnego dębu i wprawionego weń Bursztynu.

Kropla Elfiej Wody

Kropelka spłyneła do naszego świata i zastygła pod postacią kwarcu rózowego na srebrnej gałązce, przypomina jak prawdziwe są krople uczucia miłości płynące prosto z serca, piękny miłosny podarunek .

Gwiazda Poranna

Światło tej gwiazdy ma kierować właściciela ku Wschodowi, krainie ducha, rozświetlać drogę i ochraniać przed negatywnymi energiami na ścieżce prowadzącej w nieznane. Wisior wykonany jest z czarnego dębu i wprawionego weń Bursztynu.

Elfi Wisior Deszczu

Wymiary 4 cm x 2 cm

Nanizane na srebrną nitkę fluorytowe krople deszczu otwierają na refleksję i odrywają od dnia codziennego, zaś kwarc różowy w samym centrum niezmiennie przypomina o miłości .

Drzewo mocy

Wymiary 45mm*30mm*5mm

Leszczynowy talarek woskowany ,z papuzimi piórkami i awenturynem w srebrze; osoba nosząca wisior drzewa mocy jest pod specjalna ochroną natury. Drzewo chroni przed złymi mocami i wzmaga wewnetrzną siłę właściciela.

Elfi wisior chaosu

Wymiary: szerokość 2 cm , długość 4 cm

Stworzony magią chaosu wisior niesie tajemnicę tworzenia bez tworzenia i wzoru w chaosie , w jego centrum oliwin dla równowagi i harmonii w naszym sercu .

Elfi wisior nieskończoności

Wymiary: szerokość 2 cm , długość 3 cm

Srebrna spirala nieskończoności wiedzie nas ku swojemu centrum którym jest różowy kwarc wypełniony miłością....

Drzewo życia

Wymiary: szerokość 6 cm , długość 6,5 cm

Wisior wykonany z dębu moczonego w rzece przez 50 lat Nie jest to jeszcze dąb czarny ale w odróżnieniu od czarnego charakteryzuje się wielką twardością co przysporzyło wiele tródności i wysiłku w jego zrobieniu. W korzeniach drzewa umieszczony jest polerowany kryształ górski, który bardzo ciekwie opalizuje w świetle. Dlaczego "Drzewo życia" ... domyślcie się sami :-).

Elfi wisior światła

Wymiary: szerokość 3 cm , długość 4 cm

Kwarc różowy opleciony srebrem na wzrór elfich skrzydeł utkanych ze spirali nieskończoności,wkroplona w kamień miłość niesiona na skrzydłach ku wiecznemu światłu .

Szamański wisior muszelkowy

Wymiary: 3 na 3 cm

Morska muszla ze świetlistymi paciorkami symbolizuje żywioł wody , pióra kuropatwy przypominają o żywiole powietrza , grzechotanie wisiorkiem przywołuje spokój i jasność umysłu .

Morski wisior solny

Wymiary: 3 cm

Kryształ soli pirytowej opleciony srebrem , swoim intensywnie niebieskim kolorem oczyszcza i otwiera czakre gardła , wzmacnia ekspresje twórcza i otwartość na świat .

Wisior Lewiatana

Wymiary: 5 na 5cm

Oto łuska legendarnego Lewianata , wieloryba ktory przed wiekami nauczał na temat "nieznanego" . Opleciona srebrem i uzupełniona małym zielonym kamieniem oliwinem , który wzmacnia nasze serce , pozwala kroczyć otwarcie w strone drugiej strony rzeczywistości .

 

 

 
 

ElfLabs 2004